انجمن تخصصی فارسی زبان بادا

همه چیز درباره سیستم عامل بادا

جدیدترین متود Spoofing (قابل اجرا بر روی آخرین فریمویرها)

جدیدترین متود Spoofing (قابل اجرا بر روی آخرین فریمویرها)

سلام


این هم از جدیدترین روش اسپوف کردن بازیهای کرک شده (البته تا تاریخ مرداد 90) بدون نیاز به فلش کردن گوشی که این روش بر روی کلیه فریمورهای رسمی (Official) جواب میده .

قبل از هر چیز بزارید که سازنده این روش رو معرفی کنم چون واقعا این تنها کاری هست که ما می تونیم واسه ایشون و در قبال کارهاشون انجام بدیم . این که ازشون حمایت کنیم و کارشون رو به اسم خودشون منتشر کنیم . آدرس تاپیک اصلی که این روش از اونجا برداشت شده در زیر هست ...همینجا از همه برنامه نویسهای خوب چینی تیم Applist تشکر می کنم که به فکر کاربرهای بادا هستند و اسپوفینگ رو هر روز ساده تر از قبل می کنند .
همچنین برای دیدن لیست و لینک دانلود کلیه برنامه های UnModified می تونید به تاپیک زیر مراجعه کنید :


و

خوب حالا بریم سراغ موارد مورد نیاز :

ابتدا آخرین ورژن برنامه AppList رو از لینک زیر و از سرور سایت دانلود کنید

لینک اصلی (از دانلود سنتر سایت) : http://forum.badaos.net/downloads.php?do=file&id=288

لینک کمکی از سایت MultiUpload : http://www.multiupload.com/OROVNL4UYN

اگر برنامه KIES رو بر روی PC خودتون ندارید اون رو نصب کنید

شما همچنین به برنامه های UnModified یا همون برنامه های UnSpoofed نیاز دارید (برنامه هایی که برای جایگزینی توسط برنامه خاص دیگری کرک نشده اند و می توانید اونها رو جایگزین هر برنامه دیگری کنید) . گزارش شده که برنامه Modified یا همون برنامه های کرک شده که باید روی برنامه خاصی جایگزین بشن با این متود سازگار نیستند و کار نخواهند کرد .

برای دریافت بازی ها و نرم افزار های اسپوف نشده به سایت

http://app.badaapps.ir مراجعه فرماییدو در آخر هم به برنامه 7ZIP احتیاج داریم پس اگر ندارید اون رو دانلود و بر روی PC خودتون نصب کنید (با یه سرچ ساده می تونید آخرین ورژن رو پیدا کنید)

================================================== ==============

روش

1 ) ابتدا پوشه برنامه پولی UnModified خودتون که می خواهید نصبش کنید رو باز کنید . حالا تمام فایلها و پوشه های موجود در داخل فولدر برنامه (اعم از Bin و Data و Res و info و Share و Signature و ...) رو انتخاب کنید و بر روی اونها کلیک راست کنید .
حالا از منوی باز شده گزینه 7zip رو انتخاب کنید و در منوی بعدی گزینه Add To "Esme File.zip" کلیک کنید .

هدف ما در اینجا این هست که تمام پوشه های مورد نیاز (اعم از Bin و Data و Res و info و Share و Signature و ...) رو به صورت مستقیم درون یک فایل zip داشته باشیم نه اینکه داخل یک پوشه دیگه باشند .

2 ) حالا ورژن جدید برنامه App List رو باز کنید . تب وسطی رو انتخاب کنید (در قسمت بالا همونی که عکس KIES رو داره) . حالا تمامی فایلها رو به این صفحه جدید که باز شده Drag & Drop کنید و ولش کنید (صفحه رو نبندید) .


3 ) حالا برنامه KIES رو باز کنید و یک برنامه یا بازی کوچکتر و مجانی رو دانلود و نصب کنید (نیازی نیست فایل manifest رو چک کنید هر برنامه یا بازی خوب خواهد بود) .

در اینجا کار اصلی ما تمام خواهد شد ... !!!
می پرسید چطور ؟؟!!
خوب برنامه KIES داره خیال می کنه که ما داریم یک برنامه مجانی رو دانلود و نصب می کنیم در صورتی که در همین اثنا برنامه App List که اون رو باز گذاشتید برنامه KIES رو مجبور می کنه که برنامه پولی UnModified مورد نظر ما رو نصب بکنه .
خیلی باحاله اینطور نیست ؟!!

نکات

1 ) پس از اتمام عملیات نصب وقتی که به منوی گوشی میرید دو آیکون در منو مشاهده می کنید . یکی از اونها مربوط به برنامه پولی UnModified هست که هم اکنون اسپوف کردید . و دیگری آیکونی هست که فقط نوشته Installing و این همون برنامه مجانی ناکام هست که شما توسط برنامه KIES اون رو دانلود کردید و به عنوان کلک برای فیب برنامه ازش استفاده کردید و صد البته همونی هست که فرصت ظهور پیدا نکرد . 
این آیکون به درد نخوره پس از منو پاکش کنید (مشکلی پیش نمیاد)


2 ) اگر در حین عملیات اسپوفینگ اتفاقی افتاد یا برنامه درست کار نکرد از یک برنامه مجانی دیگه استفاده کنید (معمولا این به دلیل سرعت پائین اینترنت هست)

3 ) دولوپرهای این متود ادعا کرده اند که این روش بر روی تمام فریمویرهای رسمی (و نه کاستوم) اعم از 1.0 و 1.1 و 1.2 جواب میده هر چند این ادعا توسط من چک نشده چون من فریمویر XXJID دارم روی گوشی wave خودم . پس اگر لطف کنید و روی آخرین فریمورهای موجود 1.2 و همچنین بادا 2.0 تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید ممنون می شم .

نکته مهم : پس از هر باز انجام اسپوفینگ حتما حتما برنامه App List رو ببندید و عملیات رو از نو شروع کنید . اگر این کار رو انجام ندید امکانش هست که با برنامه KIES به مشکل برخورد کنید و گوشیتون رو دیگه شناسایی نکنه .

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم مرداد ۱۳۹۰ساعت 3:58  توسط سید عباس زبرجد  |